Recepciós

Industry:
Hotels Clubs and Spas
Department:
Front Office/Rooms Division
Level:
Others
Location:
Europe
Salary Description:
Competitive
Posted:
08-Dec-16
Recruiter:
Intercontinental Hotels Group (IHG)
Job Ref:
BUD000055

Az InterContinental Hotels & Resorts® olyan mosolygós, magabiztos, kifinomult és globális gondolkodású embereket keres, akik képesek arra, hogy többet teljesítsenek a vendégek elvárásainál.

Feladatok:

• Elvégzi a vendégek ki- és bejelentkezésével kapcsolatos teendőket, és gondoskodik a kapcsolódó szállodai számítógépes rendszerek feltöltéséről.
• Szabályszerűen kezeli a kasszát és elkészíti a napi jelentéseket.
• Pénzügyi ellenőrzési feladatokat az előírásoknak megfelelően végzi.
• Szabályszerűen végzi a különböző önellenőrzési folyamatokat.
• Figyelemmel kíséri a pénzkezelési szabályok változását, felelős a valutaváltásért.
• A vendégeket tájékoztatja a szállodai kedvezményekről, az akciós ajánlatokról és a vendéghűség programokról, valamint a szállodalánc egyéb szolgáltatásairól.
• Ismeri és ellátja a VIP vendégekre vonatkozó sztenderdeket és feladatokat.
• Figyelemmel kíséri a foglaltságot, és mindent megtesz a kihasználtság maximalizálása érdekében.
• Gondoskodik a recepció területének rendjéről és tisztaságáról. <br><br>Elvárások:

• Adott munkakörben szerzett 1-2 éves szállodai szakmai tapasztalat
• Vendéglátóipari / idegenforgalmi közép-, vagy felsőfokú végzettség
• Folyékony angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
• Nyitott, kommunikatív személyiség
• Szolgáltatás központú és vendégorientált szemléletmód
• Megbízhatóság

Amit Biztosítani tudunk Önnek:

Kedvezményes dolgozói szobaárak a szállodacsoporton belül, fejlődési és karrierépítési lehetőségek. Csatlakozási lehetőség egy olyan csapathoz, melynek tagjai munkájukkal emlékezetessé teszik a vendégek szállodai tartózkodását, így vendégeink valóban különlegesnek érezhetik magukat. Ez az alapja annak, hogy az INTERCONTINENTAL BUDAPEST egy nagyszerű munkahely, Magyarország egyik Legjobb Munkahelye. A legfontosabb: egy olyan munkahelyet kínálunk, ahol személyesen fejlődhet!

Contact Details:
Tel: .
Contact: HR Department

You may return to your current search results by clicking here.

Latest Job Listings