Instant Service Center Agent

Industry:
Hotels Clubs and Spas
Department:
Front Office/Rooms Division
Level:
Staff- Line level
Location:
Europe
Salary Description:
Competitive
Posted:
11-Dec-16
Recruiter:
Intercontinental Hotels Group (IHG)
Job Ref:
BUD000084

Az InterContinental Budapest Instant Service Center Agent pozícióba keres munkatársakat 4, illetve 8 órában.

Az InterContinental Hotels & Resorts® olyan mosolygós, magabiztos, kifinomult és globális gondolkodású embereket keres, akik képesek arra, hogy többet teljesítsenek a vendégek elvárásainál.

Feladatok:

• A vendégek szobákra és egyéb szolgáltatásokra vonatkozó kéréseivel, kívánságaival, igényeivel kapcsolatban megfelelő információ átadása, feladatok ellátása, szükség esetén a megfelelő részleghez történő továbbítása. Feladatait elsősorban telefonon keresztül végzi.
• Biztosítja a vendégek gyors, udvarias, teljes körű kiszolgálását, a személyre szóló szolgáltatások nyújtását.
• Egyéni szobarendelések felvétele az aktuális értékesítési stratégia ismeretében.
• A társrészlegek folyamatos tájékoztatása az őket érintő ügyekről.
• A szállodai vendégprogramok ajánlása a vendégek felé, ezen programok szolgáltatásainak alapos ismerete.
• Műszakkezdéskor és záráskor minden információt átad kollégáinak, törekszik a naprakészségre, valamint ügyel arra, hogy minden szükséges információ elérjen a megfelelő helyre. <br><br>Elvárások:

• Magas szintű angol nyelvtudás (egyéb idegen nyelvismeret előnyt jelent)
• Minimum középfokú végzettség (főleg gazdasági vagy idegenforgalmi területen)
• Jó kommunikációs készség
• Szolgáltatás központú nyitott személyiség
• Ambiciózus, elkötelezett hozzáállás
Amit biztosítani tudunk Önnek:

Kedvezményes dolgozói szobaárak a szállodacsoporton belül, fejlődési és karrierépítési lehetőségek. Csatlakozási lehetőség egy olyan csapathoz, melynek tagjai munkájukkal emlékezetessé teszik a vendégek szállodai tartózkodását, így vendégeink valóban különlegesnek érezhetik magukat. Ez az alapja annak, hogy az INTERCONTINENTAL BUDAPEST egy nagyszerű munkahely, Magyarország egyik Legjobb Munkahelye. A legfontosabb: egy olyan munkahelyet kínálunk, ahol személyesen fejlődhet!

Contact Details:
Tel: .
Contact: HR Department

You may return to your current search results by clicking here.

Latest Job Listings